Yabancılara Çalışma İzni Almak için Zaman Kaybetmenize Gerek Yok!

Koçak Danışmanlık Çözüm Merkezi Sizin için Burada!

andrew-power-y9L5-wmifaYunsplash

Koçak Danışmanlık Hizmetleri

Yabancı çalışanlarınızın tüm bürokratik işlemleri için Koçak® Danışmanlık Hizmetleri size yeter. Uzun süren ve yorucu, teknik bilgi gerektiren karmaşık bürokratik işlemleri kolayca çözüme kavuşturmak için buradayız.

Siz de profesyonellerin ilk tercihi Koçak Danışmanlık ile çalışın, zamanınız ve paranız boşa gitmesin.

Yabancı Çalışma İzni Danışmanlık Hizmetleri

Engellere takılmayın! Bürokratik işlemler sizi yavaşlatmasın! Koçak® Danışmanlık Hizmetlerini tercih edin, rahat edin. Daha fazla bilgi almak için şimdi iletişime geçin!

Çalışma İzni Uzatma İşlemleri Takibi

Konusunda uzman, tecrübeli personel kadromuz ile çalışmaya başlayın. Koçak® Danışmanlık ile Sürpriz Yaşamazsınız! Uygun fiyatlı çözümlerimiz için bize ulaşın.

Şirketler Arası Transfer İşlemleri Takibi

Transfer işlemleri korkulu rüyanız olmasın. İş gücünüzün transfer işlemleri için profesyonel danışmanlık hizmetlerimize göz atın. Kolayca halledin, rahat edin.

Yabancı Oturma İzni Danışmanlık Hizmetleri

Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz. Siz daha çabuk büyüyün diye Koçak® Danışmanlık Hizmetleri yanınızda. Teknik işlemleri bize bırakın, siz işinize yoğunlaşın.

Yabancı Çocuk Bakıcısı Çalışma İzni İşlemleri Takibi

Size güzel bir haberimiz var. Yabancı çocuk bakıcınızın çalışma izin işlemleri artık kâbusunuz olmayacak. Koçak® Danışmanlık ile kolayca halledin.

Yabancı Yaşlı/Hasta Bakıcısı Çalışma İzni İşlemleri Takibi

Yabancı yaşlı veya hasta bakıcınızın çalışma izin işlemlerini Koçak® Danışmanlık ile kolayca çözebilirsiniz. Bilgi ve tecrübeli kadromuzla yanınızdayız.

Geçici Koruma Sağlanan Yabancı İşlemleri Takibi

Geçici koruma altındaki yabancı işlemleri için uzman ve tecrübeli kadromuz burada! Bürokrasi siz yormasın çünkü artık Koçak® Danışmanlık var!

Koruma Altındaki Yabancı İşlemleri Takibi

Uluslararası koruma altına alınan yabancıların işlemleri farklı prosedür ile takip edilmelidir. Koçak® Danışmanlık tecrübesi ile kolayca çözmek için arayın.

Şimdi İletişime Geçin!

Hızlı ve güvenilir hizmeti uygun fiyata almak için bizimle hemen iletişime geçin. Artık aynı işlemler için daha fazla ödemenize gerek yok! Çünkü Koçak Danışmanlık var!

📍Ofisimiz:

İlkadım Mah. Yeşil Vadi Sok. Şelale sitesi H-5 Blok D:40 Dikmen/Çankaya/Ankara

📩 İletişim:

+905537087282
merhaba@kocakdanismanlik.com

🕒 Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi – Cuma: 09:00 – 19:00

 

Contact Form Demo (#1)