Koçak Danışmanlık Hizmetleri Hakkında

 

 

Yabancı personel işlemleri ve çok daha fazlası için yüzlerce müşterimiz gibi siz de Koçak Danışmanlık’tan profesyonel destek alın, zamanınız size kalsın.

koçak danışmanlık hakkımızda sayfası bayan görseli kopyası

 

Koçak Danışmanlık ile Tanışın!

Çünkü;

  • Çalışmalarımızı disiplinli ve profesyonel olarak takip edip, sonuçlandırırız.

  • Görev ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak hizmet veririz. Müşterilerimizin işleri aksamaz.

  • Alanında uzman kadromuz tarafından müşterilerimiz düzenli olarak aydınlatıcı ve açıklayıcı bilgiler ile süreçlerinden haberdar edilir.

  • Bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Şirketimiz 2016 yılında Ankara’da merkezli olarak kurulmuş olup Türkiye’nin 81 iline ulaşmayı başarmıştır. Kurulduğu andan itibaren yüzlerce firmanın birinci tercihi olan Koçak Danışmanlık;

  • Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının yayınladığı kanun ve yönetmeliklere uygun, hukuki zeminde, güvenilir, deneyimli ve güncel gelişmeleri takip ederek kurumsal hizmet vermektedir.

  • Müşteri memnuniyeti ve güvenin en önemli kriter olduğu firmamızda kendi alanlarında uzman danışman kadromuz ile profesyonel danışmanlık hizmeti verilir.
  • Birinci hedefimiz, mevzuata uygun olarak yürüttüğümüz danışmanlık hizmetlerini en uygun fiyat ve en yüksek kalite ile profesyonel hizmet arayan müşterilerimize ulaştırmaktır.
  • Önceliğimiz güvenilir ve dürüst bir anlayış ile ihtiyaç duyduğunuz teknik danışmanlığı size en kısa sürede sağlamaktır.

Siz de firmanıza özel çözümler, güvenilir hizmet anlayışı ve çok daha fazlası için Koçak Danışmanlık Hizmetlerini tercih edin.

Şimdi İletişime Geçin!

Hızlı ve güvenilir hizmeti uygun fiyata almak için bizimle hemen iletişime geçin. Artık aynı işlemler için daha fazla ödemenize gerek yok! Çünkü Koçak Danışmanlık var!

📍Ofisimiz:

İlkadım Mah. Yeşil Vadi Sok. Şelale sitesi H-5 Blok D:40 Dikmen/Çankaya/Ankara

📩 İletişim:

+905537087282
merhaba@kocakdanismanlik.com

🕒 Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi – Cuma: 09:00 – 19:00

 

Contact Form Demo (#1)